logo_21.jpg, 82kB

Národní výstava Olomouc
13.1.2008

Rozhodčí : J. Matějek

Kolie dlouhosrstá
Přihlášeno : 26
Vystaveno : 21

BOB X-Killer Noko Bohemia


Psi třída dorostu (1/1)
VN1 One More Night African Gold – 6. 5. 07 (Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P. S. I Love You) ch. J. Reslerová, m. O. Loský


Psi třída mladých (3/3)
V1, CAJC, BOB X-Killer Noko Bohemia – 9. 11. 06 (ICh. Snow Stail Double Success x ICh. Eileen Spicer Noko Bohemia) ch. + m. J. Novák

V2 Embers Leawrey – 7. 12. 06 (Ch. Aaronwell Antique Gold at Brilyn x Blessed Jane Leawrey) ch. L. Kucková, m. M. Burdziková

V3 English Shadow Leawrey – 7. 12. 06 (Ch. Aaronwell Antique Gold at Brilyn x Blessed Jane Leawrey) ch. L. Kucková, m. J. Kolářová + M. Setichovská


Psi mezitřída (2/2)
V1, CAC Decent Fellow Leawrey – 1. 9. 06 (Aaronwell Antique Gold at Brilyn x Sonata Jubilee ze Zlaté Jalny) ch. L. Kucková, m. L. Mazankievičová

V2, resCAC Bengee u Údolí Lužnice – 25. 3. 06 (Big Gold Bear Noko Bohemia x Blake Gold Vlčí žleb) ch. M. Hruška, m. A. Ostrá


Psi třída otevřená (3/3)
V1, CAC Nyitramenti Royal Gesture – 24. 10. 05 (ICh. Nyitramenti Great Pretender x Joshren Noreen Gloigh) ch. J. Balázsovits, m. J. Novák

V2 Barbero Skotská růže – 23. 11. 04 (Dee River Boy Noko Bohemia x Britney Gold Moravia Galaxy) ch. K. Štefkovičová, m. K. + K. Štefkovičovi

V3 Basko z Mlýnského úvozu – 6. 1. 06 (Bentley z Preintensteinu x Amber Girl Leawrey) ch. Z. Vainarová, m. L. Šetnerová


Psi třída vítězů (1/1)
V1, CAC, NV Early Sunshine Hirundo – 5. 4. 05 (ICh. Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Dreaming Dove Hirundo) ch. Z. Němečková, m. PhDr. M. Pešátová



Feny třída štěňat (1/1)
VN1 Camay Skotská růže – 4. 8. 07 (Double Scotch Gold Uniform x Baronessa Skotská růže) ch. K. Štefkovičová, m. K. + K. Štefkovičovi


Feny třída dorostu (1/1)
VN1 DaDa Beautiful from Graslic hills – 28. 5. 07 (Ch. Alwin from Graslic hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z. Valníčková, m. M. Babíková


Feny třída mladých (4/4)
V1, CAJC Evanescent Love Leawrey – 7. 12. 06 (Ch. Aaronwell Antique Gold at Brilyn x Blessed Jane Leawrey) ch. + m. L. Kucková

V2 Now or Never African Gold – 27. 3. 07 (Frosty Ice of African Gold x Tisha´s Black Minx vom Old Tom) ch. J. Reslerová, m. T. Matoušková

V3 Cute Candy Lovely Dream – 16. 3. 07 (ICh. Video Star of Slatestone x Double Scotch Gold Western) ch. D. Jaroszynska, m. M. Pospíšil

V4 No Limits African Gold – 27. 3. 07 (Frosty Ice African Gold a Tisha´s Black Minx vom Old Tom) ch. J. Reslerová, PhDr. M. Pešátová


Feny mezitřída (3/3)
V1, CAC, NV Lollipop Gold Moravia Classic – 5. 3. 06 (Sanssouci von Crottorf x Challenge Gold Moravia Classic) ch. + m. J. Hemelík

V2, resCAC Belle Etoile D´Or de Cabrenysset – 5. 6. 06 (Un Amour se Jeunesse des Marec x Athena Blonde de Cabrenysset) ch. J. Acoutim, m. L. Kucková

V3 Bay Bay Baby z Údolí Lužnice – 25. 3. 06 (Big Gold Bear Noko Bohemia x Blake Gold Vlčí žleb) ch. M. Hruška, m. L. Mazankievičová


Feny třída otevřená (2/2)
V1, CAC Blessed Jane Leawrey – 21. 11. 03 (Nyitramenti Captain Blood x Sonata Jubilee ze Zlaté Jalny) ch. L. Kucková, m. J. Novotná + L. Kucková

V2, resCAC Baroness Brena Ronna Bohemia – 23. 5. 05 (ICh. Queenly Mighty Quin of Kassiopeia x Ch. Channy Gladys) ch. E. Náhlovská, m. T. Matoušková


Feny třída vítězů (1/1)
V1, CAC Nicolaysen´s Nanu Nana – 4. 1. 06 (Ch. Heartbreking Jake vom Haus Rosenpracht x Yucca vom Belvedere) ch. A. Nicolaysen, m. Mgr. L. Petrášková



Kolie krátkosrstá
Přihlášeno : 8
Vystaveno : 7

BOB, 2. BIG Tanning Reggae

Psi mezitřída (1)
V1, CAC, NV, BOB, 2. BIG Tanning Reggae – 6. 8. 06 (ICh. Monogram´s Gentleman O´Quaemac x ICh. Tanning Lee Remick) ch. M.Laurila, m. Mgr. I.Horská


Feny třída dorostu (1)
VN1 Anja Beau Flying Ear – 11. 7. 07 (Ch. Day Dream Krásná louka x Ch. Čert Ví Proč Nirreterrit) ch. + m. Mgr. I. Horská


Feny třída mladých (2)
V1, CAJC Alteana z Roztockého zámku – 13. 11. 06 (Turella´s Skywalker x Ellen Krásná louka) ch. M. Bajerová, m. M. Sedláček

V2 Cloe in Velvet Mighty´s Spring Meadow – 6. 11. 06 (Zenith of Fame Fantazija x Wesayso Lucky Number Seven) ch. J. Semianová, m. L. Starostová


Feny mezitřída (1)
V1, CAC Honey Krásná Louka – 5. 3. 06 (Ch. Oneway´s Miraculix x Ch. Beauty Krásná louka) ch. + m. M. Ouředníková


Feny třída šampionů(2)
V1, CAC, NV JCh. Gill Krásná louka – 1. 3. 05 (ICh. Cake Krásná louka x ICh. Celine v. Ihlpol) ch. + m. M. Ouředníková

V2, resCAC Čert Ví Proč Nirreterrit – 12. 7. 05 (ICh. Markylla´s Magic Star Award x Ch. Bayla Bayla Nirreterrit) ch. Z. Šusterová, m. Mgr. I. Horská



Šeltie

BOB Ch. Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers


Psi třída štěňat (1)
VN1 Redcliffe Gold Moravia Classic – 9. 8. 07 (Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Ch. Petite Caline Moravia Classic) ch. J. Hemelík, m. T. Matoušková


Psi třída dorostu (2)
VN1 Beduin z Ďáblovy studánky – 14. 5. 07 (Lundecock´s Watermark x Ch. Kimona z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. Mgr. K. Grundová
N2 Hook ze Shetlandů – 13. 5. 07 (Excellent Enigma x Blue Yoga O´the Highlands) ch. H. Kalubcová, m. L. Sanxaridisová


Psi třída mladých (5)
V1, CAJC Memus Mandelspaun – 2. 11. 06 (Lundecock´s Watermark x Memus Dreja) ch. M. Thenander, m. E. Kalendová

V2 Devil Chancy Remus – 1. 3. 07 (Ch. Milesend Broomhouse Antique Gold x Chancy Choice z Ďáblovy studánky) ch.+ m. E. Vávrová

V3 Arny Slezská Moravia – 22. 10. 06 (ICh. Craven ze Skalní vyhlídky x Mystic Black Moravia Classic) ch. M. Kopečná, m. M. Červenková

V4 Andy Blue Divoký sen – 22. 2. 07 (Chistiy Ruchei iz Tvrskoy Skazki x Holly Želečské vrchy) ch.+ m. B. Kašpárková

VD Excalibur Perla z Polabí – 22. 2. 07 (Ch. Excalibur of The Golden Fir x Keep Smiling z Ďáblovy studánky) ch. M. Hejduková, m. O. Koubalíková


Psi mezitřída (1)
V1, CAC Karlos Smaal Kim – 17. 6. 06 (Agent Seecret Bond des Romarins de Mayerling x Ch. Giselle Smaal Kim) ch. Ing. Z. Koláček, m. J. Kučerová


Psi třída otevřená (1)
V1, CAC Jíra z Karlova hrádku – 21. 1. 05 (Ch. Dux z Vesničky u hranic x Alka z Trmických polí) ch. I. Musílková, m. J. Hynčicová


Psi třída vítězů (1)
V1, CAC, NV, BOB Ch. Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers – 6. 12. 05 (Colroy Crystal Lad x Moriomuscat´s Elektra) ch. P. Uva, m. M. Svobodová


Feny třída štěňat (1)
VN1 Debie Black od Kamenité říčky – 10. 8. 07 (Coca Cola Cid ze Souhvězdí Orionu x Annel z Lánských lesů) ch. J. Hnídková, m. B. Kašpárková


Feny třída dorostu (4)
VN1 Bohemia z Ďáblovy studánky – 14. 5. 07 (Lundecock´s Watermark x Ch. Kimona z Ďáblovy studánky) ch.+ m. M. Svobodová

VN2 Celebre Metuje – 26. 4. 07 (Excellent Enigma x Estrella ze Shetlandů) ch.+ m. Ing. Z. Richterová

VN3 Classica z Ďáblovy studánky – 21. 5. 07 (Rigoberto z Černé hlásky x Only Bi Blue z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. A. Janská

VN4 Fellie Flower z Heřmanova dvora – 9. 6. 07 (Ch. Oliver Twist z Ďáblovy studánky x Klarissa ze Shetlandů) ch. M. Heřman, m. M. Heřmanová


Feny třída mladých (6)
V1, CAJC Felicita ze Skalní vyhlídky – 10. 11. 06 (Ch. Mybackens Bonny M x Ch. Barbie Girl ze Skalní vyhlídky) ch.+ m. E. Kalendová

V2 Liliana Smaal Kim – 3. 1.- 07 (JCh. Kerry Kim z Ďáblovy studánky x Ch. Belle Brigitte Smaal Kim) ch. Ing. Z. Koláček, m. L. Pimek

V3 Markýza z Karlova hrádku – 11. 11. 06 (Ch. Dux z Vesničky u hranic x Alka z Trmických polí) ch. I. Musílková, m. S. Ryšavá

V4 Dolores z Heřmanova dvora – 1. 12. 06 (ICh. Moorvood Caribbean Night x Doris ze Zlaté hvězdy) ch. M. Heřman, m. M. Heřmanová

V Ballou Gold Pharlap – 13. 1. 07 (Irbin z Vesničky u hranic x Žulinka Tedor z Klení) ch. J. Pillárová, m. P. Vichta

V Essence of Love Perla z Polabí – 22. 2. 07 (Ch. Xcalibur of The Golden Fir x Keep Smiling z Ďáblovy studánky) ch.+ m. M. Hejduková


Feny mezitřídy (2)
V1, CAC Young Lady ze Shetlandů – 21. 3. 06 ((Ch. Magic Black Fatranský sen x Charlotta ze Shetlandů) ch. H. Kalubcová, m. A. Pacolová

V2, resCAC Connie Kiss Lenfir – 25. 5. 06 (Ch. Milesend Broomhouse Antique Gold x Emily Endless Smaal Kim) ch. L. Lelková, m. A. Frankevičová


Feny třída otevřená (3)
V1, CAC Recese z Ďáblovy studánky – 23. 3. 05 (Rigoberto z Černé hlásky x Josephine z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. Ing. B. Hronová


Feny třída vítězů (1)
V1, CAC Ch. Enny ze Zlaté hvězdy – 30. 10. 04 (Caramel Cameo ze Zlaté hvězdy x Klarissa ze Shetlandů) ch. D. Tučková, m. M. Heřmanová